Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen az oldalon miért szólják...

Ezen az oldalon miért szólják le, aki megvágja magát, és/vagy öngyilkossági gondolatai vannak?

Figyelt kérdés

Vagy akár csak depressziós.

Aki a mentális egészség kategóriába jön olvasgatni vagy válaszolgatni, az mégis mire számít itt?


2019. márc. 22. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Költői a kérdés, te is tudod.

Nem jártak a másik ember cipőjében így fogalmuk sincsen a helyzetről.

Trollkodni jönnek.

2019. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátha válaszol valamelyik.
2019. márc. 22. 12:01
 3/4 Phoney ***** válasza:
86%
Olyan neurotikusok is járnak ide válaszolni, akik (persze távolról sem tudatosan) azt az érzést keresik, hogy ők bezzeg nem betegek. Ez az (egyik) magyarázat arra is, hogy miért válaszolgatnak olyan témában, amihez semmit sem értenek.
2019. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a többségük unatkozó fiatal akiknek nincsenek valós próblémáik csak nem tudnak mit kezdeni magukkal. Nem segítség ha ehhez közönséget találnak és elfogadást. Mert sosem fogják abbahagyni. Akinek vannak komoly problémái traumái azt senki nem szólja le. Annak segíteni kell. De az sosem segítség ha elnyomják a sablon szöveget, hogy fordulj szakemberhez. Az ilyennek belenyomnám a fejét a wcbe. Nem igaz, hogy aki leszólja a vagdosós depis vagyok öngyi leszek tiniket az sosem volt rossz helyzetben, és az sem igaz, hogy trollkodni jön vagy rosszat akar. Személy szerint megjártam a poklot többszörösen traumatizált vagyok. De mégis kijöttem belőle és nem vagdostam magam soha. Ehhez az kellett, hogy rájöjjek, hogy az önsajnálat egy nagyon rossz stratégia. Mert a világ nem segíti az elesetteket. Ha megbetegszel is rádtaposnak. Ezért erősnek kell lenni, mutatni magad, és nem céltáblát játszani a depresszióval. Aki elmúlt 18 az dönthet az élete felől.....ül sajnálja magát és megpusztul vagy feláll és továbbmegy és igyekszik kizárni az életéből azt és azokat amik rosszak és körbevenni magát olyan dolgokkal amik jók. Elkezd figyelni a vágyaira és azok szerint élni. Én már olyan rosszul voltam a ptsdtől, hogy alig éltem. Segítséget kértem egy pszichiátertől aki azt mondta gyógyszerek nélkül eselyten hogy jobban legyek. Mivel másoknak köszönhetem ezt nagyon dühös lettem. Úgy gondoltam azoknak kéne megennie a legális drogot nem nekem. Ès ez segített. Nem vettem be a gyógyszert és nem mentem vissza az orvoshoz pedig akkor már felkelni is alig tudtam. Kialakítottam a saját terápiámat....ha én azok után amin átmentem nem kötelet nézni járok a praktikerbe. Akkor úgy gondolom egy fiatal egészséges embernek is van más lehetősége.
2019. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!