Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással pszichológushoz...

Szorongással pszichológushoz vagy pszichiáterhez érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Tudom h a pszichológus beszélget es nem írhat fel gyógyszert. A pszichiátereknél ritkább a mélyreható beszélgetés es inkább a gyógyszeres kezelést alkalmazzák.
2019. márc. 22. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj pszichológusnál. Beszélgetéssel, stresszkezeléssel jól javítható a szorongás. Ha nem érzed elégnek válthatsz pszichiáterre.
2019. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál kezdd. Ha ő úgy érzi, hogy gyógyszer nélkül nem lehet megoldani, akkor maga javasolja a pszichiátert.
2019. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is így gondoltam mivel nagyon könnyű rászokni az anti depresszans, altató, nyugtató gyógyszerekre es 25 évesen nem akarok így élni. Persze ha muszáj akkor kell de egyelőre megpróbálom a pszichológust.
2019. márc. 22. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológust keressél, aki kiképzett terapeuta, egyébként csalódhatsz.
2019. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!