Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek mentálisan eléggé...

Kezdek mentálisan eléggé leépülni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz aki egyben pszichiáter, nem segít sokat, sőt.. Xanaxot írt fel nekem, de azzal nem megyek sokra, szedegetem, dehát csak lelassulok. A leépülést pedig úgy értettem, hogy eléggé depressziós vagyok, nem csak gondolom, pár teszt eredménye is. Ami egy elég jelentős oka szerintem, hogy nincsenek barátaim, csak ezzel a pszichológus nem tud mit kezdeni. Emberek közé nem szeretek járni, meg ismerkedni sem tudok,így meg nem is tudom, hogy szerezzek akárkit is..Tudom nehéz kérdés, de egy jó tanács nem ártana.

2019. márc. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanáccsal nem tudok szolgálni, de ha ez esetleg megnyugtat, nem vagy egyedül a problémával. A pszichiátert és pszichológust leszámítva tökre ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te. Utálok társaságba járni, alig tudok bárkivel is bármiről beszélni.
2019. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint te, viszont én nem is szeretnék barátokat, jól elvagyok egyedül. Próbálj egy hobbit találni, amivel kitöltheted a szabadidődet.
2019. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Külföldre menekülni. Ez az ország a világvége.

A pénztelenség a baj, nem a depresszió.

2019. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szunyo37 ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Ebbe az országba csak csalással lehet érvényesülni. A minden napi gondok, és stressz, a megélhetés az ami kiváltja a depressziót. Persze vannak, akik ezeken könnyedén túl teszik magukat, de a többség ezen rágódik. Ezért van ebbe az országban az, hogy fiatalon 50-60 évesen halnak meg az emberek. Ennek a tetű kormánynak az számít, hogy minél több pénzel tudjon harácsolni. Csak dicsérni tudják magukat, az emberek valójában le vannak szarva. Agymosást csinálnak. Az ország 10% él jól a többi meg szenved, vagy nyomorban él. Ezért vagyunk depisek sokan.
2019. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mindenki ezt a hataloméhes kormányt dicséri, közben pedig jót röhögnek rajtuk, hogy elveszik mindenüket és mégis rájuk szavaznak.
2019. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!