Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak még mindig...

Miért vannak még mindig falásrohamaim?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam, testileg már minden oké. Viszont néha (egyre gyakrabban, heti 1x) nagyon durva falásrohamok jönnek rám.

Eleget eszem, mégis..

Valami tipp?



2019. márc. 23. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Lelkileg is kezelnek, pszichológushoz már fél éve járok. Ez kimaradt
2019. márc. 23. 15:37
 2/6 anonim válasza:
100%

Nos, nagy okosságot nem tudok mondani, de velem is megtörtént és most 100 kg környékén járok. Mivel nekem senki nem segített, magamnak kellett rájönnöm, hogy már nem, hogy nem vagyok sovány, de normális alkatú sem. Sajnos a tükör és a szemünk is hazudik.


Próbálj meg valakit megkérni, hogy figyeljen oda arra, mit eszel. A falásrohamoknak ne engedj! Menni fog ez! ^^

2019. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia teljeskörű kezelési ideje nagyjából 2 év. Azaz ha fél éve jársz pszichológushoz, akkor ez lehet az ok, hogy még nem vagy lelki értelemben tünetmentes.

Nem szabad siettetni az elvárt eredményt, mert az csak visszájára fordul.

2019. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus szerint mitől van?
2019. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány kcal-t zabbantasz normál és faláskor?
2019. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Normál kb 2000-2500kcal között. Rohamkor: tegnap pl 1000kcal volt, de előfordult már 1600 is.


Ja és: 160cm/52kg, 16/L

2019. márc. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!