Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leplezni legalább...

Hogyan lehet leplezni legalább, ha belül ordítani tudnék a lelki fájdalomtó? Vagyis hogyan legyek pléhpofa, hogy legalább azon ne kárörvendjenek mások hogy sikerült megint jól belém taposni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen leplezem az érzelmeimet, befeszül az arcom, nem tudok ellazulni, nem tudom hova nézzek, zavart vagyok. Sajnos sok ilyen helyzet van, közösségekben rosszul érzem magam, szocfób vagyok. Nincs valami gyorssegély erre, mert amúgy más az sem zavar ha szarul érzem magam csak leplezni tudjam.
2019. márc. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum tükör előtt gyakorolhatod. Próbáld kerülni a bántó környezetet, amennyire lehet.
2019. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen. Állitólag a legtöbb embernek minden kiül az arcára.


Nekem is ordit róla a megkeseredettség, a depresszió,a negativitás.És ezt mindenki észreveszi és ugyanilyen negativan állnak hozzám.


Nem tudom hogy az érzelmi reakciókra fel lehet-e készülni otthon...

Inkább a lelkedet próbáld meg helyrehozni, mint hogy a leplezést tanuld. Az öszinteség sokkal jobb.

2019. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!