Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki van hasonló cipőben,...

Valaki van hasonló cipőben, ha van mit csináltok ellene l, illetve milyenek a napjaitok?

Figyelt kérdés
Emetofobiam vam. Egy darabig jól éreztem magam, most viszont újra előjött a félés. Egy-ket ismerősömnek a napokban voltak hányás hasmenéses betegségei. Ettől annyira ki vagyok. Azt hittem mostmár kevésbé betegszenek meg az emberek mert itt a jó idő. Az étvágyam is jó volt az utóbbi napokban. Most úgy érzem kezd vissza állni a rossz érzés. Nagyon félek a hányástól. Gyerek korom óta. Egy pár hónapja szedem a gyógyszert (scippa és frontin). Nem érzem még azt,hogy sokkal jobban lennék. Más is szenved ettől a rémes pszichés állapottal, ha igen akkor ti mit csináltok,vagy hogy vészelitek át ha esetleg hámyásra kerülne a sor? Már azon is gondolkoztam hogy egyszer be rugok, és úgy hogy tuti hányás legyen. De aztán meg sem. Valaki tudna nekem segíteni?
2019. márc. 25. 09:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Az étvágyam is tök jó volt míg nem hallottam arról hogy van ez a hányás
2019. márc. 25. 09:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteget javult az életem, amióta mindig van nálam egy félbe vágott citrom. Benne van egy zacskóban a táskámban. Ha eszembe jutnak hányingerre vonatkozó gondolatok, vagy éppen hányingerem van, kiveszem megnyalom, esetleg csavarok belőle a számba és teljes mértékben eltűnik a hányinger is és az ilyen gondolatok is. Próbáld ki te is! Remélem, segítettem.
2019. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!