Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzek új barátokat?

Hogyan szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam. Gyógyulok, 3000kcal nál tartok naponta. Borzasztóan nehéz, rettenetesen félek enni, de megteszem.

A legjobb barátnőm sajnos alig eszik és egy másik nagyon közeli barátnőm is. Suliban állandóan velük lógok. A kórházban két hetet adtak valamiféle súlygyarapodáshoz vagy pedig beutalnak kezelésre, és addig nem jövök ki amíg el nem értem a kívánt testsúlyom.

Holnap megyek hosszú idő után először suliba és nagyon félek, hogy mi lesz a barátnőimmel.

Ezért is gondoltam arra, hogy szeretnék úgymond megszabadulni tőlük (hiszen ők önmaguknál semmit nem szeretnénk változtatni).

Sajnos nagyon zárkózott vagyok, nem tudom hogyan közeledjek mások felé, esetleg kikhez. Mindenkinek megvan már a saját helye.

Ötletek?

16/L



2019. márc. 25. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pici lányka....de nagyon szurkolok neked. Nem tudod rávenni őket, hogy együtt gyógyuljatok?
2019. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi :)

Sajnos nem :( Nem látják be, hogy tényleg gond van velük. Alig 40 kilósan sem eszik semmit délig, mert ""nagy a hasa""... Délben is csak salátát vagy ilyesmit.

2019. márc. 26. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább abban versengjetek, hogy ki tud többet sportolni, mert a leírtrak alapján az a "has" abból adódik, hogy semmi izom nincs rajta...keress rá arra hogy skinnyfat mutatsd meg nekik és vedd rá őket a sportra
2019. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!