Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne tegyem...

Mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már tetszik lassan féléve vagy ez már lehet inkább szerelem.2 évvel fiatalabb nálam.És úgy tűnik viszonzatlan az egész...És folyton vedelek miatta már hónapok óta,hétköznaponként is(Szinte mindennap)Van,hogy cataflamra is rá iszok...A falat boxolom a bütyköm már szinte eltűnt kék-lila foltos a kezem.Egyszerűen ezt a szituációt csak így tudom kibírni.Mit csináljak,hogy elfelejtsem vagy,hogy ne tegyem tönkre magam?Minden 2.héten szokom látni.(Szerencse cuccokhoz nem nyúltam ,teljessen ellenzem azt egyébként)Ja és most se vagyok túl józan 17/L vagyok

2019. márc. 25. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Beszeltel mar ezzel az illetovel? Kockaztatni kell, meg ha felsz is, kulonben csak nyirod magad. Ha meg egyertelmuen visszautasit, akkor legalabb tudod hogy nincs mit tenned. Keresgelj mast.
2019. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1x chaten akkor tök jól eldumáltunk,aztán egyszer csak nem írt vissza. 1x élőbe egy közös haver által.Azt így ennyi.Suliba szinte észre sem vesz,tök sok haverja van szinte bárkit megkaphat.Nem mondtam még el neki,hogy mit érzek iránta,félek.
2019. márc. 25. 16:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus vagy pszichiáter látott már?
2019. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
4-5 éve kb.De akkor más miatt.
2019. márc. 25. 16:51
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Bazz meg ekkora marhaságot...


17 éves halálosan szerelmes leszbikus aki nem mer hozzászólni egy másik lányhoz aki kéthetente lát???

Ja és cataflamot és alkoholt is beszerzett és hétköznap délután fél 5-kor részeg....


Húzzál innen a pic$@ba!!!

2019. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazad van:/
2019. márc. 25. 17:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, a szüleid hol vannak, ha már délután részeg vagy, és minden nap?
2019. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Jól kereshetsz a diákunkával, ha a mindennapos piálást fedezni tudod. Vagy netán apuci pénze bánja, hogy te szerelmes vagy? Egyébként meg évmilliók óta szinte mindenki belefutott már legalább egy viszonzatlan szerelembe, mégis kibírták pia nélkül.
2019. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Itthon vannak...De a pincénkbe van egy csomó pia vendégeknek fent tartva és sunyiba mindig felhozom a piát.Ha meg megkérdem őket,hogy ihatok 1 sört akkor egyből mondják,hogy nem.
2019. márc. 25. 17:58
 10/16 A kérdező kommentje:
Volt már pár viszonzatlan szerelmem...De ennyire még sose voltam ki.
2019. márc. 25. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!