Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem tudom megoldani az...

Ha nem tudom megoldani az életem, akkor normális, hogy mindig a problémáimon kattog az agyam?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám, de abszolút nem értek a diploma által adott szakmához (informatika, programozás). Nagyjából van sejtésem róla, hogy hol ment félre a dolog, és talán még azt is tudom, hogy mi lenne a megoldás (gyakorlat orientált nappali képzésben újratanulni az egészet), de erre nincs lehetőségem. egyetemen, és azóta lusta voltam normálisan megtanulni a gyakorlatot, vagy, amikor próbálkoztam vele, akkor se mindig haladtam jól. most ugyan van egy szakmai munkahelyem, de nem igazán boldogulok itt se, nem tudom, hogy meddig fogok tudni bennmaradni. ha kikerülök, akkor marad a gyártósor kb., jobb esetben irodai adminisztratív munka, mert kb. semmihez se értek. A jelenlegi helyemen se érzem jól magam, mert nem igazán jutok előre. Állandóan azon kattog az agyam, hogy hogyan lehetne az életemet helyrerakni, de semmi normális ötletem sincs, és csak pörög az agyam állandóan rajta...

2019. márc. 26. 13:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt 26/F vagyok
2019. márc. 26. 13:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Az adminisztrátor munka nem szégyen, sőt, semmilyen munka nem szégyen! Mellette pedig szépen nekiülsz a jegyzeteidnek és átismétled - már ha tényleg elszánt vagy, és akarsz valamit az élettől. Persze ha van, aki anyagilag támogat, akkor megoldás lehet az is, hogy visszaülsz az iskolapadba, csak aztán nehogy az legyen a vége, mint a "múltkor".

A kérdésre válaszolva: nem, teljesen normális, hogy ezen kattog az agyad folyamatosan. Sőt, tovább mennék, jó dolog, hogy ezen kattog az agyad! Jobb, mintha belemenekülnél valami álomvilágba (számítógépes játékok, alkohol, drogok), ahol nem kell erre gondolnod. Ez egy abszolút valós és nyilvánvaló probléma, ami megoldásra vár.

2019. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!