Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha az alkoholtól...

Normális, ha az alkoholtól nyugodt, és vidám leszek és nem dühöngő állat?

Figyelt kérdés
Kb. minden nap munka után kocsmába megyek, majd utána megyek haza. Nem bírom a munkahelyem, de így piásan mosolyogva vidáman tudok elleni otthon. Ma nem ittam, viszont robbant is a bomba otthon. 26/F

2019. márc. 26. 20:34
 1/6 Honexya ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Mindenkire máshogy hat. Inkább örülj neki! ^^
2019. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Honexya ***** válasza:
Ohh, a kifejtést nem olvastam el, én hülye. :D nem gondolod hogy ez már kicsit túl sok alkohol?
2019. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, egyrészt túl sok, másrészt ahhoz nem iszok eleget, hogy tényleg eltűnjön a feszültség.
2019. márc. 26. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább sportolj, nézz sorozatokat, vagy csinálj bármi mást, mert így előbb-utóbb alkoholista leszel. Egyébként nem mindenki dühöng az alkoholtól, sőt szerintem kevesen.
2019. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a fröccsözős 26/F, aki nem válaszolt a privátomra? XD

Na mindegy. Teljesen normális ez a hatás, a legtöbben épp ezért isznak. Mi másért? És persze, hogy "robbant a bomba", mivel naponta iszol és most tulajdonképpen elvonási tüneteid vannak. Olvass utána ;-)

2019. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyi ideje nyomatod. Hagyjál a 2 hónapja iszogatok szöveggel. Attól még senki sem lett alkoholista.
2019. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!