Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha xanaxot kérek az orvosomtól...

Ha xanaxot kérek az orvosomtól, akkor adni fog így?

Figyelt kérdés
Kicsit suicid hajlamú vagyok,és ugye a xanax túladagolásba bele lehet halni. Persze nem mondom el neki,kitalálok valami mást.
2019. márc. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vény nélküli gyógyszerek túladagolásába is bele lehet halni, nem oszt, nem szoroz ilyen szempontból, hogy felírja-e. Sőt. Mondjuk nem teljesen értem a helyzetet. Milyen orvos ez, pszichiáter vagy háziorvos? Tud róla, hogy valaha voltak suicid gondolataid, vagy sose mondtad neki? És miért nem akarsz beszélni az orvosoddal a suicid gondolatokról?!
2019. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen tud róla.
2019. márc. 27. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha indokoltnak tartja a szedèsèt akkor felírja. Csak úgy a két szép szemedért nem fog neked Xanaxot felírni.
2019. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előzőt megcáfolnám. :( Orvosfüggő. Némelyik a két szép (de akár a nem szép) szemedért is felírja, csak húzzál már el minél előbb a rendelőjéből, aztán hadd mehessen haza.
2019. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én még olyan orvossal nem talalkozt sajnos aki csak úgy felírja pedig voltam már vagy 3-nál. De ha tudtok ilyet akkor privatban jöhetnek a nevek én Frontinra pályázok D
2019. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 0.25 frontint felírják. Azt mondtam nem tudok aludni. Mondjuk tudja hogy durva dolgokon mentem át. Nem kerdez csak írja
2019. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben reménykedj, hogy nem ad.
2019. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!