Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért izgat az, hogy idegenek...

Miért izgat az, hogy idegenek előtt megpróbálok vagány, menő, laza gyereknek látszani, miközben egy szerencsétlen, önbizalomhiányos nyomorék vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy egy szerencsétlen, önbizalomhiányos, férfiatlan, félénk nyomorult vagyok, akiből soha nem lesz értékelhető ember, nem fog sikereket elérni, nem ért semmihez, mindenki utálja, de valamiért izgat az, hogy egy nagyvagány, menő, laza, sikeres embernek mutassam magam főleg ismeretlen nők előtt, valamiért nagyon jó érzés ha ezt gondolják rólam, irigykednek rám, tisztelnek, elhiszik hogy tényleg menő gyerek vagyok. Meg persze titokban irigykedek a jóképű, szép, izmos, magabiztos, sikeres, menő emberekre, de tudom hogy soha nem lehetek olyan, esetleg a látszatát adhatom meg.
2019. márc. 31. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
"valamiért nagyon jó érzés ha ezt gondolják rólam, irigykednek rám, tisztelnek, elhiszik hogy tényleg menő gyerek vagyok."
2019. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert gyenge lábakon áll az önbecsülésed, és külső forrásból vársz megerősítést arra, hogy ez nem így van.


Pedig a leírásodból egyértelműen látszik.


Tedd rendbe ezt magadban! Senki sem nyomorék és szerencsétlen, csak annak hiszi magát, és ezt reklámozza úton-útfélen. Az emberek többsége pedig úgy viszonyul hozzád, amilyen képet mutatsz nekik önmagadról.


Ezért az önbecsülésnek belülről kifelé kell áradnia, a fordítottja hosszú távon nem lehetséges.

2019. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!