Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napközbe nyomott rossz kedvű...

Róbert dávid kérdése:

Napközbe nyomott rossz kedvű vagyok, szorongós, este éjszaka meg éberebb és szorongás mentesebb mitől van?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van , például ha az utcán röhögnek az emberek,rajtam röhögnek. Például ha telefonom van és jön egy fiatal társaság nem tudok odafigyelni mert el vonatkoztatnak a gondolataim feléjük,hogy kiröhögnek vagy ilyenek. Inkább addig belese szólok a telefonba. Ezek a tünetek estére meg szűnnek,és jobban vagyok éjszaka kifejezetten tünetmentes. Azon gondolkoztam ha el is megyek dolgozni akkor valami esti,éjszakai munkát vállalok. szedek gyógyszereket Amitrex,Sertraline,Rivotril,Parnassan,Cymbalta,de az orvosom képtelen lecsökkenteni,ezért valószínű hogy felkeresem Dr.Harangozó Juditot.28/F

2019. márc. 31. 15:01
 1/1 laura2.1 válasza:
éjjel azért nincs semmilyen tüneted vagy ilyen érzésed, mert nincs rajtad az a nyomás, ami a nap többi részében.
2019. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!