Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megakarok halni mi tegyek?

Megakarok halni mi tegyek?

Figyelt kérdés
5 napja már nem alszom, depersszióm telejsen kikészített viszont nincs kedvem befeküdni kórházban, nincs már értelem élnem- Szeretném ha már minden slötétülne bennem, és már nem élnék. Ezen gondolkodok egésznap.
2019. ápr. 1. 03:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő?
2019. ápr. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Férfi 26.
2019. ápr. 1. 04:03
 3/26 A kérdező kommentje:
De 19 éves korom vagyok
2019. ápr. 1. 04:03
 4/26 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2019. ápr. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Már nem megyek.
2019. ápr. 1. 04:58
 6/26 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még.Ne add fel,megfog oldódni minden baj.Majd meglátod.
2019. ápr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy meg fog. Sajnos.
2019. ápr. 1. 05:03
 8/26 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a baj?
2019. ápr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Volt egy lány akivel beszélgettem jó sok ideig, aztán tegnapelőtt közölte hogy csak lelki szemetesládának tartott két röhögő fejet tett utána. És hogy van az életében egy srác akit alig 1 hete ismer de már el is hívta a saját házibulijába.

Én pedig ezt a lányt 10 hónapja ismerem, vagy 12 találkoztunk egy párszor, neten ismertem meg még tavaly, segítettem neki sok mindenben , ő is azt mondta hogy segít, és ha felépítjük a barátságot akkor elvisz engem házibuliba, elmegyünk ide meg oda. Segít nekem abban hogy kigyógyuljak a betegségből, én meg segítek neki másban. És akkor napi szinten beszélgettem vele, tavaly óta mostanáig. Valamelyik nap közölte hogy csak lelki szemetesládának tartott, és megismert egy másik srácot neten, és őt már be is mutatja nemsokára a baráti társaságának, és elviszi házibuliba stb. Aztán letiltott a lány.

Ezt nem érdemeltem meg.

2019. ápr. 1. 05:20
 10/26 anonim válasza:
Április 1 van :D
2019. ápr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!