Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem kívánt gyermek voltam,...

Ha nem kívánt gyermek voltam, az tudat alatt befolyásolhatja a pszichés állapotomat? Okozhat szoc. Fóbiát, szorongást, önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés
Azt hogy anyám nem tervezett, és hogy miattam kellett apámmal maradnia, már többször a fejemhez vágta gyerekkoromban, ráadásul pont az érzékeny kamaszkorom körül. Akkor kezdődtek az igazán nagy veszekedések köztük, de sosem volt jó a házasságuk. Az is lehet oka a nyomorult lelki életemnek hogy idegbeteg környezetben nőttem fel, de gondolom az hogy nem akartak, és ezt a fejemhez vágták, az lehet oka az alacsony önértékelésemnek és szociális fóbiámnak ugye?
2019. ápr. 1. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.engem is el akartak vetetni.mégsincs semmi bajom.sztem inkább depressziós vagy.egy nő magànak szüli a gyereket férfiak jönnek mennek.ebből ki kell làbalnod.a múlton felesleges ràgódni.előre kell nézni.
2019. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!