Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarosként plussz...

Bipoláris zavarosként plussz 80%-os Borderline személyiségzavarosként felvennének segédápolónak vagy ápolónak vagy pl pszichiátriai szakápolónak?

Figyelt kérdés
Gyógyszereket szedek lassan 5 éve de célom hogy minnél kevesebbet szedjek. Bár sajnos egyik sem gyógyítható gyógyszerek nélkül és mindenképpen az egészségügyben szeretnék melozni. 4 vagy 6 órában lenne csak ez lehetséges mert 74 az IQ-m és lassan 2 éve hogy 70%-ra le vagyok százalékolva.
2019. ápr. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
NEM!
2019. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a segédápolóban sem vagy abban talán?
2019. ápr. 1. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Egészségügyisként mondom: kicsi a valószínűsége, de mit veszthetsz, próbáld meg, mondjuk beteghordó, kísérő lehetnél, bár a nemed nem írtad. A lényeg: ne titkold a felvételen, hogy mi a bajod, mondd meg, hogy rendesen szeded a gyógyszered. De nem biztatlak, ugyanis maga az ápolói szakma igen megterhelő "normál-teljes értékű aggyal, mentális állapottal", nemhogy egy hasonló betegséggel küzdőnek.

Tudom mit beszélek, engem már tönkre tett a szakma.

2019. ápr. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22/L és mielőtt korházba kerültem az egyik Kolpingos tanárom azt mondta hogy ha elvégzem a sulit (szoc. gondozó ápoló) akkor a pszichiátriára max. segédápolónak mehetek de a betegkisérő elkezdett érdekelni 3# Tudsz irni?
2019. ápr. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!