Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociopata lennék?

Szociopata lennék?

Figyelt kérdés

Szoval eloszor is gyerekkent nagyon sokat csalodtam. Igy nem bizok senkiben sem es ugy tartok mindenkire hogy mindenki csak valamit akar ( haszon) es egy ido utan ugy is lefog lepni. Nem visel meg az sem ha egy baratsagnak annyi. Van egy legjobb baratom ennyi tobb re nincs is szuksegem. Talalkozni szoktam de csak ido toltes miatt.

Erzelmileg nem erzek semmit kiveve egy szemely irant aki nagyon fontos volt szamomra ( utana tortentek ezek)


Konnyen felidegesitem magam ha sok ember vesz korul es pl elottem szerencsetlenkedik mar turelmetlene valok.

Mindenek elott a munkam a fontos .

Nem erzem jol magam nagyobb tarsasagban vagy partyba se tudok menni. Egyedul jol elvagyok neha haverokkal osszefutok idotoltesre..


Ez ugye nem azt jelenti h szociopata lennek?



2019. ápr. 1. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennek orulok. Akkor mi a bajom?
2019. ápr. 1. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!