Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülye vagyok? (sztem megőrültem)

Hülye vagyok? (sztem megőrültem)

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:Pár Hónapja pánikrohamaim voltak (féltem hogy halálos beteg vagyok) elmentem pszichiáterhez adott

nyugtatót hangulatjavítót.Na most teljesen nyugodt vagyok nincs semmi gondom csak annyi hogy furán viselkedek:

sokszor ok nélkül röhögök vagy csak mindenki idegesít ezért kirohanok a teremből...Dolgokat hallucináltam embereket lényeket ott voltak a sarokba de ha odanéztem eltűntek.És nem tudtam kiolvasni a betűket, valami takarta.becsuktam a szemem mintha egy videó játszódna le.

a színek furák voltak.összetört körülöttem minden???vagyis így éreztem? Hülye vagyok?



2019. ápr. 2. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2019. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem. Ezek lehetnek a gyógyszerek mellékhatásai is. Egy igazi hülye/őrült nem aggódik azon, hogy hülye/őrült. Azaz csak a normálisak aggódnak ezen, tehát nem vagy őrült.
2019. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj vissza a pszichiáterhez. lehet h nem ok a gyógyszer amit felírt. egyszer apu leszedte a kerítést egy gyógyszer miatt, másikat írták fel nem volt semmi gond
2019. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bolond?Nem hiszem ,akkor nem aggódnál. A pánikrohamaid ennyi alapján szimpla hipochondriának tűnnek. Egész pici korom óta szedek hasonló hatású gyógyszereket, van ennél roszabb melékhatású készítmény is hidd el,viszont minél hamarabb beszélj az orvosoddal és hagyd abba a szedését mielőtt maradandó károkat okoz.Ez tapasztalat, nekem pont az alap problémáimat erősítették hosszú távon.
2019. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, napok óta én is ezeket a tüneteket produkálok! 16/L
2019. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elolvastad a gyógyszer mellékhatásait? Pedig ott van közöttük a válasz.
2019. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nincs semmi gondod", csak épp hallucinálsz? Mivan? Azonnal menj vissza a dokidhoz! Nem vagy hülye, pszichiátriai problémád van. És igen, tényleg lehet, hogy a gyógyszer váltotta ki, mellékhatás. Előtte is volt ilyen, vagy csak mióta szeded?
2019. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!