Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs ertelme az eletemnek....

Nincs ertelme az eletemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmiben nem vagyok jo, semmihez nem ertek, emberek koze utalok menni, nincs semmi onbizalmam, nem tudok beszelgetest kezdemenyezni, nagyon nehezen baratkozom. Jelenleg nincs egy baratom sem, nem is mostanaban volt, baratnorol meg max csak almodozhatok, a penz nem motival egyaltalan, sem az alkohol, sem semmi. Nincs eletcelom, nincsenek mar almaim, nincs semmi amiert erdemes elnem,nem hiszem, hogy szeretne barki is. Max a szuleim, de azert folosleges elnem, mert, hogy nekik ez fajna, ha meghalnek. Nekem meg az elet faj, ahogy latom a boldog embereket es tudom, hogy en egesz eletemben egy gyoker leszek es mindig is az voltam. A szakmamat amit vegeztem ki nem allahatom, nem is dolgoztam benne egy percet sem, mert mar a suliban azt vartam, hogy vegre vege legyen es elballagjak. Munkaba igy is mindennap gyomorideggel megyek, pedig nem az elso munkahelyem. Mashol is igy volt. 24 eves vagyok, de ugy erzem, hogy nekem mar semmi pozitivat nem tartogat a jovo. Ongyilkossagon gondolkozom nagyon sokat, de persze ugyse fogom merni megtenni. Van innen visszaut? Ketlem.
2019. ápr. 2. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj értelmet az életednek, az rögtön kiránt a depiből. Pl lefutod a maratont, vagy madáretetőket építesz, bármi.
2019. ápr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, ez nyilvánvaló. Én is így éreztem magam, mielőtt segítséget kaptam. Fordulj te is orvoshoz, mert hidd el segít! Tapasztalat ból mondom. Azóta sokkal jobban vagyok. Nem mondom hogy minden happy az életemben, de sokkal jobb mint volt. Neked is lehet még életed! Ugyanúgy gyönyörűség mindennap munkába menet, volt hogy végig sírtam a napot, volt hogy inkább haza küldtek olyan rossz állapotban voltam. Egyszer annyira bepánikoltam, hogy konkrétan kirohantam az épületből, és meg se álltam hazáig. Ez tényleg nem élet, de ha az ember padlón van, abban az a jó, hogy onnan már csak felfelé vezet az út. Szerintem neked is így lesz, kérj segítséget, beszélj erről a szüleiddel, nekem ez segített, és azóta is támogatnak
2019. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs gyomorideg
2019. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden nap van egy ugyan ilyen kiírás. Esetleg írjatok egymásnak, talalkozzatok, beszéljétek ki a problémáitokat, aztán szervezzetek vidám programokat. Sok hasonló ember rögtön érezné, hogy nincs egyedül máris könnyebb lenne.
2019. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!