Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálsz, ha a bőröd...

Mit csinálsz, ha a bőröd elképesztően rosszul néz ki a munkahelyi stressz/genetika miatt?

Figyelt kérdés
Es idegronccsá tesz már annak a gondolata, hogy valakinek a szemébe kell nézned a nap folyamán

2019. ápr. 3. 09:25
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
Ez ellen csak annyit tehetsz, hogy lelépsz onnan.
2019. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Mégis mit értesz azon, hogy a "bőröd elképesztően rosszul néz ki "?

Mert ha az, hogy pattanásos, akkor meg kell változtatnod az étkezési szokásaidat (sok étel okozza a pattanás kialakulását) , és kozmetikushoz kell járni rendszeresen aki kezeli a pattanásokat.

Ha heges az otthon kinyomkodott pattanások miatt, akkor bőrgyógyászhoz menni aki kiír olyan kenőcsöt ami segíthet.

Elsősorban mindenképpen bőrgyógyászhoz kell menni.

Szerintem nincs olyan ronda bőr amit nem lehet szépen kezelni

2019. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznék olyan helyen, ami ennyire kikészít. Semmi nem ér annyit, hogy 40-akárhány évesen elpatkoljak.
2019. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2es azt értem, hogy ha nem brokkolit/uborkát/répát eszek, hanem olyat amiben van szénhidrát,zsír is akkor 80% eséllyel lesz 2-3 fehér pattanás az arcomon másnapra, ami egy két nap alatt elmúlik, és utána piros foltot hagy, és pár hónap után már nagyon sok piros folt van a bőrömön, és megőrít pszichésen


kösz, le is lépek mielőbb

2019. ápr. 3. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Az étkezés csak okozhat! pattanást, pont, mint a stressz, higiénia, hormongondok, betegség, genetikai hajlam.


Az öcsém vegán már páréve és a bőre olyan, mint a a békának.

2019. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
es mit lehet ezzel kezdeni, teljesen elvesztettem a hitemet a borgyogyaszokban, mivel egyik sem mukodott fiatalabb koromban sem
2019. ápr. 3. 09:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én bőröm is rémes, én szalicilsavas kémiai hánlasztásra járok. A brutálisabbakat nem merem bevállalni, de nekem ez is látványos egyből, amint lehámlott. Továbbá én jóminőségű sminket használok néha.
2019. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a stressztől van. Nagyon mélyre elfojtott dolgok. Szexelj vagy beszélj valakivel őszintén élj a mának és a pillanatnak.
2019. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szex nagyon macerasan jon ossze, mivel senkit nem engedek kozel magamhoz, ugyhogy marad a terapeuta ami meg jo draga
2019. ápr. 3. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:

#2

Látszik, hogy sosem volt ilyen jellegű problémád.

A világ minden gyógymódját kipróbáltam már, és mindenféle orvosnál jártam.

Zsírosat, sósat nem igazán eszek, egyszerűen nem szeretem.

Kozmetikus egy rakás....

Azok semmivel se csinálnak többet, mint amit otthon az ember meg tud csinálni magának. (persze ha megveszi a drágább kozmetikumokat és hámlasztókat, esetleg vannak olyan eszközei.)

Az életemet megkeserítette az, ahogy a bőröm kinéz.

Kérdező, hány éves vagy?

Én nem gondolom, hogy a problémád el fog múlni egy munkahelyváltással, mert bár biztosan stresszes a munkahelyed, lehet nem is sejted, mi az eredeti oka a bőröd állapotának.

2019. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!