Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen összeomlottam,...

Teljesen összeomlottam, egészen idáig kitartottam amellett hogy nem megyek pszichiáterhez, mert semmiképp sem akartam dilibogyókat szedni. Tényleg olyan borzasztóak a mellékhatások? Nem lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Vezetnem kell a gyerekeim miatt, és vérplazmát is szoktam adni, mert kell a pénz, van olyan gyógyszer ami mellett ezeket is lehet? Nagyon félek a mellékhatásoktól is, mert amit itt néha olvasok, rosszabb gyógyszerrel mint anélkül.. Nem tudom mit csináljak :-( Magándokira nincs pénzem, aki esetleg gyógyszer nélkül kihozna ebből... Az állapotom: állandó szorongás, félelem emberektől, teljes önbizalomhiány, lehangoltság, zavarodottság.
2019. ápr. 4. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal értelmesebb, ha nem pszichiáterhez akarsz menni, hanem pszichológushoz, aki segít megoldani a gondjaidat. Ehhez nem kell semmiféle "dilibogyó", csak megfelelö terápia.

Mellesleg ha gyógyszert adnak, attól vezethetsz, de a nellékhatások sok esetben problémásak!

2019. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem pszichológusra sem.
2019. ápr. 4. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyógynövény alapú gyógyszert nem próbáltál? Rengeteg féle van, recept nélkül lehet kapni. Vagy stressz oldó teákat. Ezek enyhék, egy próbát megérne.
2019. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus van ingyen is, és nem rosszabb, mint a többi!
2019. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezt olvasva neked inkább valami olyan tevékenységre lenne szükséged ami sikerélményt ad. Hirtelen teljesen megváltoznál tőle. Plusz fuss, vagy sportolj valamit ami jó lesik. Az is sokat segíthet és nincs mellékhatasa. A bogyók mindenkinél maskepp hatnak. Van akinek segít van aki rosszabbul lesz tőle. Nem tudni rád hogy fog hatni. Ha belevágsz próbálj 1-2 hónapra kivonni magad a forgalomból
2019. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképp orvosi segítségre van szükséged. Az orvos fogja tudni, hogy milyen gyógyszerrel kezeljen. Meg kell neki mondanod, hogy vezetned kell. Van TB alapú pszichológus is.
2019. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs ingyenes pszichológus :-( A gyógynövényes dolgokat már régóta próbálgatom de nekem kevesek. Futottam rendszeresen, kb egy éve abba kellett hagynom állandó sarok-fájdalmam miatt. Hát sikerélményem max a gyerekeimmel kapcsolatban van...
2019. ápr. 4. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Menjél el bátran pszichiáterhez, és teljes egészében mond el neki a problémád. Hidd el segíteni fog. A gyógyszertől meg ne félj! Ostoba beidegződés az, hogy árt. Segít!!!

Tegyél végre magadért valamit. A családod érdekében is.

2019. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A saját tapadztalatom ptsd, pánik, szorongás állandó szédülés. Elmentem a pszichiáterhez. Egyből írta a dilibigyót mondván nagyon súlyos állapotban vagyok a terápia sem segíthet ha nem szedem be hamarosan au ágyból sem tudok majd kikelni. Pár nap múlva kirúgták a kollégámat engem meg kineveztek a helyére. Szuper és rengeteg munka. Azóta egész jól vagyok. Na ennyit a dilibogyókról.
2019. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fölöslegesnek éreztem magam. Most meg hasznosnak és élvezem amit csinálok. Annyi teendőm van, hogy azokon gondolkozom és nem a bajaimon. A hónapok óta tartó szédülésem pl teljesrn eltűnt. Néha ennyi is elég és nem oldja meg a gyógyszet.
2019. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!