Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is valami halálos, vagy...

Ti is valami halálos, vagy nehezen gyógyítható, súlyos betegségre gondoltok, ha elő jön egy testi tünet, vagy csak én vagyok hipochonder?

Figyelt kérdés

Ha nem az általam jól ismert klasszikus betegségekről van szó, mint pl. megfázás, vírusos hasmenés, ilyesmik, akkor rögtön beindul bennem valami, ami szétpörgeti az agyamat, és kb. azonnal temetem magamat.


Már bebeszéltem magamnak az összes létező daganatot, vakbélgyulladást, szívrohamot, agyvérzést, nem tudom mit.


Borzasztó, hogy lehet ezen úrrá lenni? Nem voltam ilyen előtte, kb. két éve indult. Közvetlen környezetem már kezd kicsit lefáradni tőlem.



2019. ápr. 5. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok én is...Kb másfél éve,..
2019. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyan ilyen vagyok csak én már àllando rettegésben vagyok borzalmas szedek nyugtatót is orvos írta neurologus szerinte nem differenciált szomatoff zavarom van ,disztémia,nem meghatàrozott szorongàsos zavar a gyógyszerek eddig még nem segítettek tüneteim izom,iderangàsok fulzugàs neuropatiàs fájdalmak a fejemben test szerte rangatoznak az idegek izmok szemek tikkelése ,siràs gyomor ideg alvàs zavar ez mind egyik napról a másikra jött ki és iszonyúan félek hogy komoly bajom van a menzeszem is elmaradt még mindig nem győzték meg róla hogy ez pszichés félek hogy félre kezelnek voltam vastagbél tukrozésen is minden nap lágy széklet miatt de a vizsgàlatot nem tudtàk megcsinàlni teljesen csak 60 cm nézték mert kabitàsban is orfitottam annyira fàjt szóval itt sem nyugodtan meg mert nem volt teljes a vizsgàlat most már a szekletem normàlis viszont kb 2 hete sötét barna félek hogy van ott is valami voltam vervetelen magas vas 32,4 26 jó a doki ezzel nem foglalkozott meg a sullyedésem is 18 11 ig jó ezzel sem törődött voltam hasi uh negatív lett voltam koponya rötgenen negatív az is most fulészetre járok hallàs vizsgàlat lesz kapok antideprsszànsokat és most b vitamin komplexet is kell szednem szóval tudom milyen ez az ember úgy érzi megörül radàsu én a 2 éves lányommal egész nap ketten vagyunk beszélgetni sem tudok senkivel sem csak orlom magam
2019. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szunyo37 ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Rettegek a betegségektől. Főleg a halálos betegségektől. Múltkor rendszeresen fájt a fejem, és már agydaganatra gondoltam.Én is voltam vastagbél tükrözésen, és negatív lett. Voltam gyomortükrözésen, ahol vettek mintát, és gyomorhurutot állapítottak meg. Gyógyszert kaptam rá,amit most is szedek. Volt hörgőgyulladásom antibiotikumot kaptam(igaz cigizek). Sajnos 2007-be apámat 2013-ba az öcsémet vesztettem el. Most anyámmal élek és róla gondoskodom. Félek ,én is hogy valami ronda betegségem lesz, és az visz el szenvedéssel.Ha menni kell,akkor hirtelen gyorsan törttényen.Biztos, hogy lelki eredetű a dolog, de nem merek vele dokihoz menni. Félek a megaláztatástól.Meg azt se tudom, hogy egy ilyen vizsgálat hogy működik, és a lélekdoki mit csinál.
2020. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok. Nálam elsőnek egy elvágott anyajeggyel kezdődött...már egy éve azóta nincs semmi de mindennap rettegek hogy ú most megváltozott.... Torkomat is nézegettem arra azt hittem hogy rákos vagyok...de elméletileg nekem alapból ilyen a torkom...Jelenleg megint elő jött egy problémám a csuklómnál és a könyökömnél kivan száradva a bőr és ilyen zöldes barnás és szintén rosszra gondolok... Félek attól a gondolattól hogy akik körülöttem vannak össze fognak roppanni ... és sok célom van az élettel meghalni sem akarok..
2020. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!