Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Minden betegnek antidepresszánst írnak fel a pszichiátrián? Meg mellé valamit? Akkor ha nem depis?

Az itt olvasható sok kommentet olvasva úgy vettem észre mindenki anidepit kap, meg mellé vmi nyugtatót ilyesmit. Én pl nem érzem magam depressziósnak, inkább szorongok sokat, és tartok az emberektől. Erre is azt fognak felírni? nem akarom..

ápr. 5. 13:23  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, általában. Szorongásra is azt szoktak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 5. 13:54 Privát üzenet
Lehet csak nyugtatót adnak első körben. De mivel nem fog hatni így aztán felírják majd az antidepit is. Azért azt tudod, hogy ezeket nem kötelező szedned.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 5. 16:33 Privát üzenet
Korpásodás elleni sampont csak nem írhat fel ezek ellen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 5. 21:44 Privát üzenet
A pszichiátria helyett elmehetsz kirándulni is. A zöld meg a mozgás nyugtató hatasú. Én inkabb ezt valasztanám.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 6. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gáz, hogy 17 évesen xanaxot és antidepresszánst szedek? Nem leszek függő?
Pszichiátrián kezelt embereknek van valamilyen Facebook közössége, csoportok?
Mennyi ideig tarthatnak pánikbetegséggel egy tinédzsert pszichiátrián?
A pszichiátrián miért volt a falra firkálva ez a szám?
Az nagyon gáz ha 18 éves korom óta antidepresszánst szedek? Most vagyok 26 éves!
Hol írnak fel nyugtatót/antidepresszánst? A Pszichiátrián? Ez hogy működik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!