Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pécsen tudtok ajánlani olyan...

Pécsen tudtok ajánlani olyan pszichológust, aki jó szakember és nem dolgozik méregdrágán?

Figyelt kérdés
Mondjuk gyanítom, hogy az első alkalom után pszichiáterhez fog küldeni, de hátha érdemes megpróbálni.

2019. ápr. 6. 01:07
 1/1 anonim válasza:
Hívj fel egy pszichológust, és beszéld meg vele, hogy érdemes lenne-e a te panaszoddal hozzá fordulni. Tudnod kell, hogy a pszichológus főleg beszél veled, tippeket ad, hogyan és miben kéne változnod, meggyőz pár dologról, stb. A pszichiáter meg mint orvos segít, gyógyszerekkel. Mellesleg megjegyzem, a pszichiátriai betegségek legnagyobb részét a stressz okozza, vagy a bántalmazás és kiközösítés különböző formái (ami megint csak stresszel meg szorongással jár). Sőt, a nem veleszületett pszichés problémák teljes egészét (szerintem) a stressz okozza. Én is voltam már pszichiáternél, tudom milyen borzasztó, ha valakinek olyan betegsége van, vagy a stressztől olyan állapotba kerül, hogy pszichiáter segítségét kell kérni. Sok sikert kívánok a továbbiakban, remélem sikerül teljesen meggyógyulnod. Kívánom hogy boldog életet tudj élni, és sose légy magányos, legyen sok barátod. És egy tipp: vedd a dolgokat lazán :)
2019. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!