Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon van-e barmi, amire egy...

9abor kérdése:

Vajon van-e barmi, amire egy kozel 2 evtizednyi panikbetegseg, pokol tanithatja az embert?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 05:53
 1/6 anonim válasza:
Van.
2019. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm....keserves tanulás. Pl. Hogy fontos legyek magamnak, hogy rájöjjek a saját gondolataimtól vagyok rosszul, hogy tisztán lássam milyenek az emberek akik körülvesznek és megszabadulhassak azoktól akik elveszik az erőm és csak lehúznak vagy kihasználnak, hogy olyan érzéseket élhessek át amit sokan nem. Nem jó de valahol érdekes, hogy az ember képes egy pazichotrillerben elni sokszor napokig. Azt is érdekes megtapasztalni bizonyos hatasokra milyen gyorsan vagy lassab kepes változni az emberi elme és érzelem világ. Jobb lenne ha nem így lenne de sokmimdemt átelhettem amit mások nem. És panikbetegseggel élve egy ottgon töltött nap is ad olyan izgalmakat és remsegeket mint egy vadonban töltött kalandtúra. Az életem sosem lesz általa unalmas az biztos. Vagy mindig van témám a festéshez, alkotáshoz. Jobban átérzem a világ természetét. Meg tudom tapasztalni, hogy a dolog nem olyanok mint amilyennek látszanak. Alapvetően sokkal érdekesebb így az élet. Nem mondom, hogy kellemesebb. ( szintén 20 éve pánikbeteg) ☺
2019. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Keserves tanulás, az egyszer biztos. Köszönöm, hogy megosztottad mindazokat az aspektusokat, amiket már megtapasztaltál. Nekem is mindezek tapasztalatok, de hál' Istennek már a múlté. Megtaláltam a megoldást és magamtól kilábaltam a pánikbetegségből. Azóta minden honfitársamnak ingyen segítek telefonon, Londonból.


Örömmel érzékelem a bened lévő pozitivitást, ami tükröződik soraidból, ami nem is lehetne hasznosabb, ha a negativitás ellenszerét keressük. Festés, alkotás, világszemlélet, ezeket említed, én is nagyon sokat változtam ezen a téren. És nagyon hálás vagyok, hogy megtalálhattam a kivezető utat.


Gábor


ui: köszi még egyszer

2019. ápr. 6. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért megoszthatnád ☺ Én nem lábaltam ki belőle. Csak most épp jobb valami miatt.
2019. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van.

Nekem 2honapig allt fenn, de az a 2 honap 40 evnek tunt a rohamok hossza es intenzitasa miatt. Mellette meg alapbol “panikoltam”.

Kemeny munkaval kigyogyultam belole. Utana uj emberkent tertem vissza. Csodaltam a kornyezetem, mindenert halas voltam. Akkor kezdtem el gozerovel tanulni, es megalapozni a jovom. Mint aki visszajott a halalbol. Kaptam egy uj eselyt. Mellette nagyon sokat gondolkodtam, egy onismereti utazason vettem reszt, mivel ezt kellett csinalnom hogy veget vessek neki. Sokkal fegyelmezettebb es halasabb lettem. Kemenyen dolgozom a celjaimert.

2019. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy gyógyultál ki?
2019. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!