Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Nálatok is előfordul ez antidepresszánsok szedése mellett?

Borderline szemelyisegzavar miatt kell szednem Scippa-t es Tiapridal-t, es miutan beveszem, es mondjuk setalok, van hogy ugy edzem, mintha igy "kattogna" a fejem 😂 20/N

Keress kérdéseket hasonló témákban: antidepresszáns, mentális, betegség, Borderline, személyiségzavar, gyógyszer

ápr. 6. 10:51  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akim fogamzásgátló mellett maradtak terhesek, minden rendben volt a babával? (nem kérek olyan kommenteket, hogy nem fordulhat elő ha valaki rendesen szedi, mert igenis előfordul,...
Anyukák! 2 év körüli gyereketek mellett, mennyit számítógépeztek? Előfordul mással is, hogy gyerek mellett bekapcsoljátok a gépet vagy telefont, esetleg reggel azzal indítjátok a...
Így aztán szombat esténként bementem a városba, mókázni egy kicsit a pohár és a tyúkok mellett előfordul, hogy vita támad, maga is tudja hogy van ez, nem?
. Akkoriban favágóként dolgoztam. Mindig csak a munka és a fejsze. Így aztán szombat esténként bementem a városba mókázni egy kicsit a pohár és a tyúkok mellett. Ilyenkor...
Nálatok is előfordul, hogy fogamzásgátló szedése mellett váltakozó a megvonásos vérzés erőssége (olykor gyengébb, másik hónapban erősebb ) ill . néha darabos?
Hagyományos spirál mellett másnál is előfordul, hogy 4-5 napig csak pecsételő vérzés van, utána kezdődik a menstruáció, ami egybevéve összesen 10 nap?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!