Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Januárban részt vettem egy 4...

Januárban részt vettem egy 4 alkalmas hipnoterápiás kezelésen, ahol fény derült előző életeimre, összesen 17 életre, azóta rémes álomszerű emlékek törnek rám véletlenszerűen, mit tegyek, hogy elmúljanak a víziók?

Figyelt kérdés
A hipnoterapeutát hívtam, ő azt ajánlotta járjak hozzá további emlékfeltárásra, de már félek, hogy csak rosszabbodna a helyzet. Nem csak életképek, de hozzájuk kapcsolódó érzelmek is rámtörnek. Pl: egy gyermek elvesztése miatt potyognak a könnyeim, pedig valójában nincs is gyermekem. Szerelmi csalódások, ráadásul mindig mással....

2019. ápr. 9. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Figelmedet nem hívták fel előtte, hogy "ilyeneket is eredményezhet" ez?

Pszichoterapeutát keress olyat, akit sokan ajánlanak, kérj tőle tanácsot. Sokféle pszichoterápia van, nem tudom erre melyik jó.

2019. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
56%

Menj el egy valódi (szaknévsorban is szereplő) pszichoterapeutához, mert aki előző életekbe „visz vissza”, az valószínűleg nem az. Ha nem figyelmeztetett előtte semmire, akkor valszeg önjelölt „terapeuta”.


Az emberi tudattalan vég nélkül képes olyan előző életeket gyártani, amik sosem történtek meg, és biztos lehetsz benne, hogy a „jövőbe” is ugyanígy „el tudott volna vinni”, ha ez lett volna a cél. (Csak tippelek: ugye ebben a 17 múltbeli életben többnyire nem átlagparaszt voltál, vagy legalábbis nem átlagos életed volt, hanem mind álomba/rémálomba illő? Nem gyanús?)


A probléma ezzel az, hogy a tudattalant ilyen módon agitálni nem veszélytelen, mert mint látod, ettől meggyengülhet a tudatod védelme, és fiktív álomszerű dolgok törnek be valóságként (mint a skizofréneknél). Nagyon jól gondolod, rosszabbodhatna a helyzet, hogyha hozzá mennél vissza.

2019. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj a Feldmár Intézetnek, hátha tudnak tanácsot adni. Nem mennék vissza ehhez a terapeutához. Sőt feljelenteném.
2019. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a tanácsot megfogadom, nem megyek vissza ehhez a sarlatánhoz. Azért próbáltam ki a dolgot, mert sok ember beszámolóját végighallgatva, én is kétkedtem és hasonló válaszokat adtam, mint az előző hozzászólásokban.

Nekem 17 életem került feltárásra, amit ha az agyam állít elő, akkor is nagy dolog, mert olyan dolgokra emlékszem, amit ebben az életben biztos, hogy nem láthattam, de odautazva szinte teljes helyismerettel rendelkezem. A legtöbb élet túl régen volt, hogy találjak róla hiteles iratokat ellenőrzés céljából. 2-őt tudtam leellenőrizni, egy Osztrák kis falut, ahol 27 évesen haltam meg 1966-ban. De ami a leg durvább az egyik életem a jövőben van, Celldömölkön fogok élni, 2043-ban fogok megszületni. Pedig gondolom addig meg is kell halnom. A celdömölki utcákon járva, mintha otthon lennék, pedig előtte sosem jártam ott, az osztrák Linz is nagyon ismerős, bár ott sok újdonság és átépítés történt azóta. Még a régi utca neveket is tudom fejből, ilyet hogy találna ki az agy?

2019. ápr. 9. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes. Ajánlom a lelkünk útja c. Könyvet. Fent van a neten ingyenesen. Háha segít.
2019. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3%
Előző életedbe, ha-ha. Jól lehúzott.
2019. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!