Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kávé elhagyása segített már...

Kávé elhagyása segített már valakinek a szorongás csökkentésében? Vagy ha nagyon minimálisra és gyengére csökkentette a napi adagot? Esetleg zöld tea helyette bevált?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert pár napja nem kávézom, kicsit mintha jobban lennénk idegileg, de nagyon hiányzik még a reggeli kávé csodás hatása :-) Érdekelne hogy megéri-e lemondani róla, mert úgy tudom hosszabb távon érezhető hogy kevésbé szorong az ember.
2019. ápr. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Teázni sem szoktam mert egyrészt sok benne a csersav különösen a zöldben és nem bírja a gyomrom, másrészt a tein sem tesz jót mentálisan. Hiányzik nagyon az íze a kávénak, de valamit valamiért. 🙁
2019. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél okoz némi feszültséget a kávé, de ha ez a gondod, akkor miért nem próbálod ki a koffein-menteset ?
2019. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak pocsék az íze. Vagy te tudsz olyat aminek tényleg kávé íze van és nincs bennemhozzáadott cukor?
2019. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, az orvosom adta ezt a tanácsot, no meg utána olvastam. És csodák csodája jobban vagyok. 😊 Nekem elég hamar jobb lett, de kinél mi. Mint minden ez is embere válogatja
2019. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj köszi, akkor már kettőtöknek is jobb lett, akkor van remény :-) A koffeinmentes kávé is tartalmaz minimális koffeint, én nullára akarom csökkenteni. Meg tényleg sz@r az íze... Szombat óta nem iszom, még gyötörnek az elvonási tünetek, nagyon álomkóros vagyok és fáj a fejem, igaz, amúgy is keveset tudtam aludni más okokból.
2019. ápr. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!