Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi számít pánikbetegségnek?...

Mi számít pánikbetegségnek? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 11:23
 1/2 piku78 ***** válasza:
A pánikbetegségnek rengeteg tünete lehet.Gúgliba megtanálod őket.Szerintem az már pánikbetegség ha 1 hónapban sokat vagyrosszul.Én mondjuk heti 3-4x voltam.SSRI segített megszüntetni a rosszulléteket.
2019. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erős szorongás, hirtelen jött hőhullám, leizzadsz mint állat kb. fél pillanat alatt, kimegy az erő a végtagjaidból, úgy érzed mindjárt össze csuklasz. Erős szorító érzés a torokban mintha még akarnának folytani. Nyomást érzel a mellkasodban, ami egyre erősödik. Pulzus az egekben van, kapkodod a levegőt, úgy érzed mindjárt megfulladsz. És pluszban még ettől is bepánikolsz, nehogy meghalj. Úgyhogy a végén már a pánikod is pánikol, és közben a tünetek egyre erősödnek, és ez mind rád zuhan egyszerre, eléri a csúcspontját az egész és utána kezd el szépen lassan enyhülni ez az egész. Én volt olyan nem is egyszer, hogy hirtelen minden előjel nélkül, rám tört, végtagjaim megfeszültek, görcsösen megveredett az egész testem, és elájultam. És mindezt egy nyilvános helyen. Gondolhatod ezt az égést.
2019. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!