Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Nálatok melyik antidepresszáns vált be?

Hatást és mellékhatást tekintve egyaránt, tehát ami a legjobb volt.

Természetesen tudom, hogy ez mindenkinél egyéni, csak egyszerűen kíváncsi vagyok :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: antidepresszáns, depresszió, SSRI, SNRI, gyógyszer

ápr. 10. 16:23  Privát üzenet  

A válaszok
Én régebben Stimulotont szedtem kb másfél évig. A legmélyebb depresszióból kijöttem, nem tudom, hogy mennyi szerepe volt a gyógyszernek ebben. Mostanában az alvászavaromra próbálok megoldást találni antidepivel. Ezek nem működtek: Trittico, Mirzaten. Most Valdoxant szedek, a 25 mg kevés, az orvos mondta, hogy emeljem 50 mg-ra. Ha jó lesz a vérképem, akkor megpróbálom.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 10. 16:34 Privát üzenet

Az Anafranil.

12.5 mg abból és órákig bírja az ember megállás nélkül a szexet, ráadásul földöntúli élmény az orgazmus (bár nehezebb elérni). Szóval nem depresszióra szedem. Végre egy hasznos mellékhatás!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 10. 16:39 Privát üzenet
Orbácfű tea. Minden nap iszok egy csészével, és nekem bevált. Nincs olyan sok mellékhatás mint a gyógyszerek esetében...

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/6Időpont ápr. 10. 16:56 Privát üzenet
Sertadepi

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 10. 20:32 Privát üzenet
Sertralin (Stimuloton)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 10. 21:17 Privát üzenet
Balogh Zsozsó nevű felhasználó válasza:

cymbalta

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 11. 09:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Antidepresszáns energiaitallal káros?
Mennyire gáz, hogy 17 évesen xanaxot és antidepresszánst szedek? Nem leszek függő?
Köze lehet az antidepresszánsnak a hízásomhoz?
Van aki antidepresszáns, és nyugtató mellett több műszakos munkarendben dolgozik?
Az nagyon gáz ha 18 éves korom óta antidepresszánst szedek? Most vagyok 26 éves!
Nálatok is előfordul ez antidepresszánsok szedése mellett?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!