Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Náthás vagyok. Hogyan kúráljam...

Náthás vagyok. Hogyan kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés

Már hétvégén rosszul éreztem magam, rossz közérzet, és tessék, beteg maradtam. Állandóan fújom az orrom, tüsszögök állandóan. 18:00 kor bevettem panadolt, mikor vehetek be újabb adagot? Már csináltam magamnak angol gyömbér teát. Szedek rendszeresen 250 MG c vitamint.


Hogyan gyógyuljak ki?


Illetve amit nem értek, szedek mindennap c vitamint, és annak ellenére is elkapott a betegség.


2019. ápr. 10. 22:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem értem *
2019. ápr. 10. 22:10
 2/11 anonim ***** válasza:
Orrcseppet használj, igyál sok folyadékot.
2019. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet nevetséges, de kivagyok ebből totálisan ha náthás vagyok. Férfi vagyok tudom, de ez undorító egy betegség. Iszok sok folyadékot.
2019. ápr. 10. 22:16
 4/11 Alain Delon ***** válasza:
Öblögess kakukkfűvel és multivitamint szedj, ne csak egyet.
2019. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a C vitamin. Ennek akar a 3x sát is meg eheted egy nap alatt. Nem lehet túl adagolni ugyanis kipisiled. A másik hogy nagyon sok mézes meleg citromos tea. Orrspray. És sok zsepi.. jobbulást!
2019. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Multivitamínom nincs otthon. Csak celaskon 250 MG. Abból naponta 2x veszek be.
2019. ápr. 10. 22:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor vegyek nagyobb adagu c vitamint? Vagy mit vegyek?
2019. ápr. 10. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmit, a nátha elmúlik magától, mi is náthásak vagyunk, csak jó sok zsebkendőt kell venni. :-))

Én most mézes citromos teával és jó csípős húslevessel kúrálom magunkat.

2019. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

08:47: TWININGS, Lemon Ginger All natural ingreduents angol teát ittam tegnap este. Jobb tőle, de nagyon erős.


Mennyit lehet ebből naponta bevenni? Illetve megyek gyógyszertárba, mit kérjek milyen vitamint? Celaskon c vitamín 250 MG nem elég? Mit tudtok ajánlani? Nem árt a veséknek a sok vitamín?

2019. ápr. 11. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vitaminok helyett gyümölcsöt veszek, kivi, mandarin, narancs, alma, stb., levesbe jó sok és sokféle zöldség.
2019. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!