Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok sokkal rosszabbul...

Miért vagyok sokkal rosszabbul másnaposan?

Figyelt kérdés

Generalizalt szorongásom van, és már józanul is nehéz elviselni sokszor, de ha iszok másnap olyan szinten tör rám, hogy nagyon nehezen viselem. Panikrohamok egész nap, nem merek kimenni a házból, olyan érzés mintha minden idegen lenne (derealizacio) stb...

Tudom, hogy nem lenne szabad egy kortyot se innom, és igyekszem is ezt betartani de ha úgy alakul, hogy esküvőre megyek vagy valami ünnepségre már előre félek a másnaptól. Mitől van ez? 24f



2019. ápr. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem lehet ezen érteni? Ne igyál.
2019. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de józanul nem igazán tudok sok ember között lenni, beszélgetni,stb..
2019. ápr. 11. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor járj terápiára, adott esetben szedjél gyógyszert. az alkohol nem sok problémát oldott meg..
2019. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alkohol nagyon sokat ront az állapotodon ezért teljes mértékben ki kellene iktatni és helyette mással csökkenteni a szorongásodat, ami nem okoz másnap mellékhatásokat.

Orvosnál már voltál ezzel a problémával?

2019. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam, felírt egy raklap gyógyszert, nem szedtem be őket, szeretném máshogy megoldani a dolgot. Pszichoterápiára pedig sajnos nincs pénzem jelenleg.
2019. ápr. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!