Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy meggyógyuljak?

Mit tegyek, hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés

PCOS betegségem és alvászavarom van. Ami szerintem össze függ.

A lényeg, hogy minden 3. osztálytályban kezdődött, hogy miért nem hordok farmert, kamuztam midnen félét, de továbbra is mindennap folytatódott. Aanyáéknak könyörögtem, hogy csak egy farmert vegyenek. Erre előhúztak valami nagyon gáz ősrégit, mondták is, hogy gáz, de leglaább farmer.Majd ahogy telt múlt az idő feltűnt, hogy a legcsóróbb gyereknek is sokkal több ruhája van mint nekem, már szégyelltem bejárni. Cipőmre is mojda egyik gyerek , hogy lyukas, nem telik újra? :/szomorúan. Aztán végre újra suli ruhával már nem tudtak gúnyolni, mert nem tudták, hogy több évesek. Csak hát akkor kezdődött a szociális fóbia, és a depresszió úgy felvágtam a kezem, hogy a mai napig látszik. Mindennapos volt a terrorizálás szüleim részéről, hogy milyen hülye vagyok stb. Általánosban azt akarták, hogy úgy menjek suliba, hogy levált a cipőm talpa. És kinevettek. Egész életemben megloptak. Középsulivan 150 ezres ösztöndijat kaptam,mert kitűnő tanuló voltam de nem telefont vettem belőle vagy egyéb dolgot hanem ételt.Majd mikor 2 hónapont át totál kikészültem sirtam, mert nem tudtam beszélni az addigi szerelmemmel és tannulni se mivel indormatikusnak készültem egyetemre és elromlott a gép nevetttek rajtam a testvéremmel együtt. A testvéreimm mindig mindent megkaptak fejenként 200 ezres laptop 100 ezres telefon és én meg semmit.Mindennap ruhát mentek venni nővéremnek, én meg sirtam, hogy miért nem kapok legalább egyet...Mivel kitűnő tanuló voltam tudtam magamnak venni ételt, de semmi másra nem futott.Aztán felvettek egyetemre és nem hitték el.Már a felét megcsináltam,de eléggé belefradtam abba a rengeteg tanulásra, nem hizem, hogy képes vagyok belefejezni. Ezért elkezdtem magamnak könyvekből tanulni. 1 hónap múlva indul a képzés amit párom kfizet 330 ezer ha ő lenne sehol se lennék. Mikor az Ezsterházy egyetemre jártam, hogy kitudjam az utat fizetni muszéj voltam elmenni prostinak, mert szüleim 100 ft-ot nem adtak még ételre se.Rokonoknak hazudgáltak, hogy kibuktam egyetemről, meg direkt bekiabálgattak a szobámba hogy ne tudjak tanulni az egyetemre, majd elintézték hogy zárt osztályra kerüljek nem tudom hogy....ár 3 éve elköltöztem.Valamelyik nap annyira rosszul voltam, hogy ágyból nem tudtam kikelni votlam sürgősséin, házi orvosnál, de semmi. Rosszullét, hányinger, szédülés. Kaptam altatót elvileg legerősebb dormicium de mint ha cukorka lenn annyira nem használt Mit tehetnék, hogy jobban legyek és tudjak tanulni.Szüleimnek midnig küldöm, hogy étterembe vagyunk meg mennyi pénzt ad párom de a féregje csak egy lájkot küld. Őszintén remélem hogy szenvedések között fog meghalni amiket tett velem 22L


2019. ápr. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szüleimnek midnig küldöm, hogy étterembe vagyunk meg mennyi pénzt ad párom de a féregje csak egy lájkot küld."


Minek foglalkozol velük? Szakíts meg velük minden kapcsolatot.

Majd ha felfordulnak, akkor elmész a hagyatéki tárgyalásra, felveszed az örökséged, aztán kész.

2019. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu!!!
2019. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván kamu...
2019. ápr. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!