Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire sikertele...

Miért vagyok ennyire sikertelen mindenben?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok munkát, diákmunkára is ha jelentketkeztem mindig visszautasítottak még egy szimpla szórolapozásnál is, sőt pénztárban sem feleltem meg az elvárásoknak. Állandóan csak kudarc ér és semmihez sem értek. Az önbizalmam kb a béke segge alatt. Mentem vele pszichológushoz is hátha de ő is csak megalázott mert szerinte ilyen nincs és csak hazudok meg lusta vagyok és nem akarok beilleszkedni a társadalomba.
2019. ápr. 12. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a viselkedéssel van baj. Van egy közmegállapodás, hogy aki nem viselkedik megfelelően, azzal csak azt éreztetik, hogy nem megfelelően viselkedik, és nem mondják meg, hogy miért, hanem mindenféle kifogást találnak.Ha bemész, akkor akaszd fel a kabátodat! Ha nincs hova, akkor kérdezd meg, hova tegyed!

Ne kérj vizet vagy más innivalót tőlük!

Ne a helyszínen menjél WC-re interjú előtt!

Amikor belépsz, akkor köszönj, akkor is, ha nem látsz senkit!

Majdnem folyamatosan nézz annak a szemébe, akivel beszélsz! A félrepislogást úgy értelmezik,hogy nem vagy őszinte, valami takargatnivalód van.

Mindent köszönj meg szépen!

Amikor távozol, akkor is köszönj el tőlük!

Megfogadtam ezeket, hamarosan lett munkám a szakmámban.

2019. ápr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!