Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez súlyosbodni fog? Undorodom...

Ez súlyosbodni fog? Undorodom magam evés után

Figyelt kérdés

Sosem voltam vékony. Alacsony vagyok, nagy a combom es a csípőm széles.

De most nagyon zavar, amióta megismertem egy fiút, de nem kellettem neki. Mert neki a vékony lanyok tetszenek.

Utana egy masik fiuval is randiztam, neki sem kellettem. Szerintem azért mert dagadt vagyok.

Mar azon gondolkodom,hogy hánytassam magam.

Undorodom magamtól.

157cm vagyok es 56kg.

Jartam edzeni, de nem lattam változást. Sőt nagyobb voltam.


2019. ápr. 12. 20:15
 1/5 anonim válasza:

Te kép és fogalom zavarban vagy ! Leírásod olvasva azt hittem legalább 30-40 kg felesleg van rajtad.Ne nevetess te dagadt , az én vagyok jelenleg , de teszek érte , nem nyafogok senkinek.Van önbecsülésem. Inkább az ilyen túlzó , gyerekes megnyilvánulásaid miatt nem bírnak a fiúk ! Gondolom másban is megmutatkozik.

Először a belső értékeiden próbálj változtatni aztán a külsőség. Max. 5 kg amit fogyhatsz , de én kimerem jelenteni , hogy 5 kg miatt senki sem szakít senkivel.

2019. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy? Ha mondjuk fiatal, akkor tényleg 5 kg-ot fogyhatsz. Egyébként nem vészes ez a súly, egy kis diétával könnyen le tudsz adni ennyit. Persze a mozgás sem ártana. Nehogy hánytasd magad! Nem a súlyod miatt nem sikerült a kapcsolatod.
2019. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ennyi vagyok és senki nem mondaná, hogy kövér. Ez egy csinos, vékony testalkat. Nem sovány és anorexiás, de ha kövérnek látod magad akkor cserélj szemüveget. Biztos nem emiatt hagytak ott a fiúk. Vagy amelyik az anorexiás lányokst sueret az nem is baj, ha otthagyott. Benne van a hiba.
2019. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi én 167el de akkor sem vagy kövér. 5 kiló meg ledolgozható. Felejtsd el a cukrot a gyorsan felszívódó szénhidrátokat lassan felszívódókra cseréld és ennyi. Lemennek a kilók. Felesleges kínoznod magad. Sportolj mellette. Nem vagy kövért.
2019. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kövér, ez kis túlsúly, de egyébként igen az edzés neme g yoylan dolog ami látvnyosan változtat, máson látványosnak látjuk mert nem látjuk minden nap, de magunkon sose vesszük észre úgy. Az meg elképzelhető, hogy nőtt az izmon, ha zsírbl adnál le akkor zsírtégetni kell, nem izmot építeni.

Ez pedig elég súlyos pszichés gond lehet később. Lehet már most is az, a fogadd el önmagad nem azt jelenti, hogy ne fogyj ha úgy jobbna érzed magad, de ne szorongj pár kiló plusztól, teljesen felesleges. A hányatás pedig nem fogyókúrás módszer, hanem a tested kínzása, rengeteg működő diéta van, ami nem abból áll, hogy egy trópusi betegség tüneteid idézed elő magadon.

Étkezz egészségesen, számold a kalóriákat, gyalogolj sokat, vagy sportolj valamit, és változni fog a tested, de nem 2 hét alatt.

A széles csípő pedig most kifejezetten sláger, szertik.

2019. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!