Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valaki innen az országban...

Volt valaki innen az országban bárhol olyan rehabilitáción, akinek generalizált szorongás és nehezen kezdeményező, nehezen tájékozódó és paranoid elemei voltak alacsony kognitív képességgel és lehetőleg volt javulás?

Figyelt kérdés

Ezek mellett a szociális készségeim javítását szeretném.


FONTOS, CSAK AZ ÍRJON:

Akinek volt ilyen típusu problémája és volt az országban rehabilitáción ezzel az írjon, TB alapon és Budapest 150 km-es vonzáskörzetében, ahol jobban foglalkoznak az emberrel és nem merül ki átlagosan a nap délutántól szabad foglalkozással és tulajdonképpen időkieséssel, hanem minél többet lehessen hasznosítani valamit, míg benn vagyok, hogy hasznosabban teljen az idő ezek a problémák javításával, mert nagyon sokat kerestem már és nagyon sok évet pazaroltam már el amúgy is.


Mindenképp csak személyes tapasztalatokat osszatok, nem keresgélek már interneten,


KÖSZÖNÖM!!!


2019. ápr. 14. 01:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én régóta szenvedek mentális betegségben,de messze most vagyok a legjobban! Jelenleg a Celldömölk melletti Intaházán vagyok,szerintem a legkiválóbb rehabilitációs intézmény az országban. Én pest megyéből mentem oda,de hidd el,ha tényleg jobban szeretnél lenni,érdemes odautazni! Ott biztosa meggyógyulsz,minden adott ehhez,én nagyon jól érzem ott magam.

Ha gondolod,írj privátban és szívesen segítek!

2019. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!