Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexias voltam 4 evvel...

Anorexias voltam 4 evvel ezelőtt, lehet hogy ujra eveszavarban szenvedek?

Figyelt kérdés
Kigyogyultam miután lettek barataim es elkezdtem a sportot.Hogy rovidre fogjam a sztorit ezek a baratok kicsesztek velem, nagyon durvan atvertek. Utana ma rnem biztam senkiben.. Osszetortem. Azota ujra furcsa dolgaim vannak.Szorongasaim es panikrohamaim vannak neha. Nem szeretek tarsasagba enni, neha csak ugy befalnek dolgokat. Ha eszek hanyingerem van. Vagy sose vagyok ehes es egesznap hanyingerem van, a gyomrom mar nem jelez, vagy ha eszek egesznap ennek. Felek attol hogy vissza esek es ujra lefogyok.viszont nincs senkim egyedul vagyok, az itthoni dolgok sincsenek rendben raadasul egy teljesen uj varosba kerultunk. Mar az edzest se elvezem ugy mint regen csak felek attol hogy nem lesz jo alakom ha nem csinálom. Ha nem eszek nem is erzem hogy barmikor is ehes lennek. Nagyon ritkan vagyok ehes es esik jol az etel. Neha nem tetszik amit latok a tukorbe hogy vekonyak a labaim. Felek attol hogy elvesztem azt az izomzatot amit sikerult elernem, de enni is felek. Nem tudom miert. Mit tehetnek?
2019. ápr. 14. 15:52
 1/1 anonim válasza:
Nos ez szomorú, és sajnos elég valósuínű, hogy a visszaesés első fázisában vagy. Ne ess pánikba, menj el egy szakemberhez, kérdezd az g véleményét, sajnos nem tudom hogyan tudnék segíteni...
2019. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!