Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki beszélt már háziorvosnak...

Aki beszélt már háziorvosnak ilyen dologról, hogyan reagált?

Figyelt kérdés

Elmondtam a háziorvosomnak, hogy mostanában sokat idegeskedek és ennek vannak tünetei, szorongás, stressz, stb. és eltud-e irányítani valami jó szakemberhez és ismert valakit, akihez elküldött, de olyan cikinek érzek így hozzámenni, ha van valami panaszom, pl. egy durvább megfázás vagy valami. Egyáltalán szoktak ilyennel háziorvoshoz fordulni vagy rosszul tettem?


19N


2019. ápr. 15. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai szakrendelésre küldött gondolom. Ott írni fognak neked antidepresszáns gyógyszert írni szorongásra, stresszre. Jobban teszed ha ennyire fiatalon inkább nem orvoshoz mész fölösleges leépítő gyógyszerért, hanem beszélgetsz pszichológussal, hátha segít ha kiadsz magadból mindent, ami nyomja a lelked. Sok ilyen embert ismerek akik alvászavar, stressz miatt pszichiáterhez mentek és pár év alatt gyógyszerfüggő zombik lettek, életre alkalmatlanok. Ne akarj önként ilyenné válni!
2019. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne érezd cikinek. Ő az orvos azért van, hogy segítsen. Ha pszichológust ajanlott oda érdemes elmenni,hátha segít. Egyébként csatlakoznék az előttem szólóhoz. A pszichiátert hagyd ki, az csak drogokat ír fel és minden rosszabb lesz a sport viszont sokat segíthet.
2019. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!