Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudják, hogy melyik...

Honnan tudják, hogy melyik drog milyen mértékű elvonási tünettel jár? Volt tudós, orvos stb. aki ezért rászokott valamire, hogy objektív képet kapjon?

Figyelt kérdés
Mindenkinek más a fájdalomtűrése, a társbetegsége, a függőség előtti pszichéje.

2019. ápr. 15. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk jobb helyeken (USA, Svájc)komplett szanatóriumok vannak elvonósoknak, ahol megfigyelik a tüneteiket, pontozzák, táblázatba szedik, stb.. Hallottam olyat, hogy orvos azért szokott rá, hogy jobban megismerje a tüneteket. Popper Péter több helyen említi, hogy kipróbált ezt-azt, de csak tapasztalat gyűjtés miatt. Mi meg elhisszük neki.
2019. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezik a betegtől, mit érez. Miért kéne kipróbálniuk? Az onkológus se próbálja ki a gyomorrákot.
2019. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IldyAngel000 válasza:
Például a rivotril függőséget okoz úgy mint a drogosoknál a drog .Ez a szer egy nagyon erős antipszihotikum ami azzonal hat az agyban. Én 10 éve szedem többször probáltam leszokni róla ami komoly elvonási tűnetekkel jár. Kórházban 3 hónapig tartottak bent amig leszedtek róla. Nem kívánom senkinek azt a kínt amivel jár. Egy idő után vissza kellett állítani, mert jelentkeztek a tünetek azóta is szedem mert nem tudok róla leszokni ezáltal szinte legális drogfüggőnek könyvelt el az orvos.
2019. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!