Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Hogyan kezeljem a dühkitöréseimet?

Sajnos rendszerességgel előfordul az életemben, hogy képes vagyok piti dolgokon nagyon felhúzni magam, aztán meg káromkodni. Le akarok erről szokni, mert a párommal is nagyon mocskosul viselkedem, ha rámjön az 5 perc, és ő ezt nem érdemli meg. Nem csak miatta, magam miatt is véget akarok ennek vetni természtesen, különben senki sem fog tudni elviselni.

A haragom levezetése módjaként kitaláltam, hogy veszek egy boxzsákot, és bármikor amikor érzem hogy kezdek ideges lenni, majd azon levezetem. Emellett azon is gondolkodtam, hogy lehet el kéne járnom egy indulatkezelési tréningre, vagy szakembert bevonni a dologba. Vannak könyvek is ebben a témában, nem tudom mennyire hatékonyak, de én minden lehetőség előtt nyitott vagyok.

Aki esetleg hasonlóval küzdött, és sikerült túllépni rajta, az megoszthatná itt a tapasztalatait. Bárki, aki érdemlegesen hozzá tud szólni tanáccsal, az kérem ne tartsa magában!

ápr. 16. 10:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kezeljem?
Egy ADHD-s (figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar) lányról lenne szó. A tünetei szerintem enyhék, de néha nem tudom, hogyan kezeljem a felmerülő gondjait. Kicsit új nekem ez a...
Hogyan kezeljem a feszültséget?
Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?
Betegesen féltékeny vagyok! Hogyan kezeljem a féltékenység és a dühkitöréseimet?
Hogyan kezeljem a dühkitöréseimet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!