Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexet szedek 7 napja....

Cipralexet szedek 7 napja. Reggel 5 mg-ot,10 nap után kéne felemelni 10 mg-ra, de eléggé erős hányingerem, fejfájás, korai ébredésem van azóta . Feszültség is erősödött. Ezek a mellékhatások elmúlnak idővel?

Figyelt kérdés
Antidepresszáns , Cipralex , Depresszió , Mellékhatás

2019. ápr. 16. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A mellékhatások elmúlnak legkésőbb 2 hónapon belül. De ha nehezen viseled, akkor lehet később is emelni, és/vagy lassabban. Pl 15 nap múlva 7 mg-ra
2019. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várj az emeléssel amíg nem múlnak el a mellékhatások
2019. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugtató van mellette ?
2019. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont eljött az idő, amikor beszélned kellene az orvosoddal. A mellékhatások miatt mindig kell a gyógyszer váltás. Nehogy 2 hónapig tűrd! 4-6 hét után már a hatásának kellene érződni.
2019. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még próbálkozom vele. 7,5 mg / nap Reggel . Dokim nem elérhető csak két hét múlva .
2019. ápr. 20. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Scippát szedek, ugyanaz a hatóanyaga, mint a Cipralexnek(eszcitalopram). Mikor elkezdtem szedni, nekem is hányingerem volt tőle, szédültem is, hajnali 3-4 körül rendszeresen kipattant a szemem. Mikor elkezdtem szedni a 20 mg-osat, hirtelen megszűntek a mellékhatások, de kb 2-3 hétig tartottak.
2019. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!