Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha öngyilkos leszek,...

Hogyha öngyilkos leszek, anyát tényleg börtönbe vihetik? (mivel ő vállal értem felelősséget)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem visznek ezért senkit börtönbe.. de azért ne nyírd ki magad. valószínűleg sok király dologtól esnél el így. ki tudja hogy mit hoz a jövő? lehet hogy megtalálod nemsokára életed szerelmét, lehet hogy nyersz a lottón.. kár lenne ezt mind eldobni. szüleidnek mondd el hogy önpusztító gondolataid vannak és szeretnél szakemberhez járni! hidd el segíteni fognak
2019. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Csak ha van rá szemtanú, hogy ő buzdított erre a tettre.
2019. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ne csinálj butaságot. Mindenkinek vannak nehéz pillanatai, de rengeteget lehet ezekből tanulni és minden alkalomml egyre könnynebb.

Ha segítségre van szükséged, hívd a Kék vonalat. 116 111 (nem kell körzetszám)

Kifejezetten gyermekek, fiatalok részére nyújtanak segítséget a bajban.

2019. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem tudom hány éves vagy , milyen körülmények között élsz , de ne öld meg magad! Az élet szép! Hidd el! Nagyon sajnálom hogy ilyen megfordul valakinek a fejébe, meg szomorú dolog.

Nekem is megfordult a fejemben (a mai napig) , elég kilátástalan a helyzetem, fürdök az adósságokban, nincs munkám sem, nincs pénzem, férfiak terén is szerencsétlen vagyok, és még sorolhatnám. De van családom, igaz pénzel nem tudnak támogatni , de már az hogy van hol laknom, szeretnek engem , bőven elég. :)

Ennyi szarság után , csak jó jöhet.

És ne öld meg magad, kemény az élet , tudom. De mindig van kiút.

Ha bármiben tudok neked segíteni , írj nekem! 23L

2019. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem leszek öngyilkos, kezdek egyre jobban lenni:)

2019. ápr. 20. 01:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Orulok, h jol vagy !!! atmeneti szomoru napok mindenkinek vannak !!!! de nem vedd el a sajat eleted ! hidd el gyonyoru napok varnak meg rad ! nem is gondolnad !!!! :)
2019. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem ezek az átmeneti szomorú napok több évig tartottak:D


Hát remélem:)

2019. máj. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!