Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen típusú pszichológushoz...

Milyen típusú pszichológushoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Aktív analízisre járok egy ideje, úgy érzem, nem segít. Jordan Petersont szoktam hallgatni, úgy érzem, ha valaki hozzá hasonló kezelne, az baromira bejönne: konkrét dolgokról beszél, amikkel lehet kezdeni valamit. Ahova én járok, ott csak random beszélgetések folynak, nincs kialakított rend, nincs cél, csak beszélgetünk. Így nem érzem, hogy bármi értelme lenne. Olyan helyre szeretnék járni, ahol a szakember azonosítja, hogy mi az a téma, ami miatt én megakadtam, és arra rámegyünk. A másik, amitől kész vagyok, hogy "a szakember nem adhat megoldást/tanácsot." Ööö, de igen, adjon. Azért megyek oda. A VÉLEMÉNYE érdekel. Átbeszélni át tudom magamban is. Pont arra lenne szükségem, hogy valaki relfektáljon RÁM, hogy szerinte milyen vagyok, milyennek lát, merthogy pont ezzel van bajom, ezt nem kaptam meg az életem során. Sőt, igazából még arra is szükségem lenne, hogy neveljenek. Nem tudok mit kezdeni azzal, hogy nem lettek keretek szabva az életemben, és nem tudom, hogy mikor legyen bűntudatom, mikor ne.
2019. ápr. 17. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az analízis alternatívája a pszichiátrián belül a viselkedés- illetve sématerápia. Próbáld ki az utóbbiakat is.
2019. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on az

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis

című sorozatokat

Megtalálhatod köztük a Neked leginkább megfelelőt

2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!