Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vény nélküli gyógyszere...

Milyen vény nélküli gyógyszereket lehet kapni erős pánikbetegség ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta benne vagyok ebbe a betegségbe, voltam 2 nappal ezelőtt a sürgősségin EKG, vérteszt, volt az mondtak minden rendben van. Viszont én egyáltalán nem nyugodtam meg tegnap egy nagyot vert a szívem azt hittem kiugrik a helyéről fel is ment a vérnyomásom 142/80 - ra holott nekem inkább alacsony a vérnyomásom soha nem volt 130 fölött. Ettől mégjobban elkezdtem félni. Tudom orvoshoz kéne mennem ha nyugtatót szeretnék de én inkább kipróbálnám elöször a vény nélküli nyugtató teákat amik hatnak. Tudtok nekem segíteni?

2019. ápr. 17. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A vény nélkül kapható gyógynövényes cuccok nagyon haloványak, ne is költs rájuk. Hatásosabb a rendszeres sport és relaxáció, meditáció.
2019. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírásod szerint ez inkább pánik roham, mint pánik betegség. A bogyók ilyenre nem hatnak. Nyugtató valamelyest eredményes lehet a roham oldására, de attól meg nem gyógyulsz meg.

A gyógyuláshoz mélylélektani terápia lehet szükséges.

2019. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen én is gondoltam a rendszeres sportra csak attól félek, hogy ha sport közben így bever a szívem vagy rámjön a pánikroham akkor az még durvább lenne mint ha csak ülnék mondjuk. De el fogom kezdeni mert 24 éves vagyok és nem akarok így tovább élni. Probáltam már relaxációs zenéket hallgatni de nem sokáig tudtam mert rámjött a légszomj stb.. Borzalmas. 2-ik válaszolónak. Pánikolok is minden nap majdnem minden percben szorongok sőt félek a szervi bajoktól, agyvérzéstől( mert zsibbad a kezem a szám) szívrohamtól stb.. Családomba azt mondták, hogy hipohonder is vagyok mert minden betegséget beképzelek magamnak és ezek a tünetek elő is jönnek. Megnyugtattak 2 napja sürgősségin, hogy nincs semmi baj, és az agyam nem akarja elfogadni, ez valami vicc. Tegnap előtt is arra ébredtem, hogy nagyon le vagyok gyengülve aztán 2 percre rá 144-es volt a pulzusom. Minden nap elviselhetetlen közérzet, szédülés,szívdobogás, remegés,hányinger, légszomj meg még sorolhatnám. Megpróbálom leküzdeni agyban. Mindenki ezt mondja ez agyban dől el hát lehet csak nekem nem megy. Bocsi, hogy eltértem a témától jól esett leírni :D
2019. ápr. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!