Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezzel megküzdeni...

Hogyan tudnék ezzel megküzdeni, és hogy győzem le? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves pánikbeteg fiú vagyok. Néha vannak szörnyű szorongásos napjaim amiket nehezen viselek el, alig várom, hogy este legyen és lefeküdhessek. Ezek a tünetek este, felerősödnek és általába kora délután kezdödik.

Tapasztal ilyet bárki : Pl. Ma mikor leültem hirtelen, délután eggyet pihenni közben rámjött egy szorongás, megszédültem és, ugy éreztem, rosszul leszek, ezután az egész napomat végig stresszeltem, egész nap attól féltem hogy elfogok ájulni, rosszul leszek, bizonytalanság érzés volt rajtam, és ugy éreztem, hogy szédülök, de igazából nem mert ha nem figyeltem rá egy 5 percre akkor nem volt szédülés. Ezt nehezen birom, szedek antidepresszánst aminek szorongás oldó hatása van, de majdnem 1 éve szedem. Pszichologushoz nem járok mivel elmultam 18 így az ifjusági pszichiátriára már nem mehetek. A felnött pszichiátriára általába 2-3 hónap a várakozási idő. Tanácsot, segítséget kérnék, hogy mit csináljak, mivel tudnám a szorongást csökkenteni és azért, hogy jobb legyen a közérzetem?



2019. ápr. 17. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegy!
2019. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nem szeretnék pestre menni nekem az hosszú út lenne legalább 4óra. Szeretnék tanácsot kérni, hogy győzem le a szorongást és a stresszt.
2019. ápr. 18. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan utaznod, hétfőtől péntekig bentlakásos. Sajnos csak szakember tud segíteni a szorongás leküzdésében :/
2019. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Nekem sokat segített ebben egy kineziologus és az orvosom is

Mai napig jelentkeznek tünetek hol ritkábban hol gyakrabban

Sajnos azt nekünk pánik betegeknek el kell fogadni hogy sosem lesz teljesen tünetmentes az életünk . De meg lehet ügyesen oldani és kezelni. Nyugato zene , gyakorlatok vagy egy random séta egy szép helyen .... ha olyan helyzetben vagy ahol ez lehetetlen vagy nagyon szorongást érzel attól hogy menni kell valahova vegyél be egy atarax ot. Allergia gyógyszer de nyugtató hatású az orvosom írta fel vészhelyzetre. De ne ez legyen az első lépés . Én eddig kétszer használtam és tapasztalom a javulást egy ideig de ennyi után is egyből ez jut eszembe de szerencsére meg nem szoktam bevenni . Türelem kitartás és gyógyszert a legutolsó helyzetben

Ha van kedved erről beszélni vagy tanácsokat hallani irj privatban nyugodtan mert én már 2 éve vagyok benne és majdnem mindent megtapasztaltam ... péntek szombaton nem de vasárnap tuti válaszolok ha szeretnél beszélni erről


Kitartást

2019. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!