Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depresszió ellen?

Mit tegyek depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Nincs miért élnem , barátnőm még sosem volt, és 99 %ban nem is akarnak ismerkedni a lányok, neten pláne nem.

Másban sem vagyok sikeres, nincs miért élnem, nincs kiért. és nincs miért, ezt érzem évek óta, csak tengődők az életben a semmiért.

Állandóan megakarok halni, csak az életösztön avgyis inkábba halálfélelem, mivan ha rosszul sül el és lebénulok egy életre. De igy megszenvedek, megakarok halni és nem tudok, .

26/F


2019. ápr. 17. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy orvoshoz. Nekem sokat segített. Azóta sokkal jobban vagyok. Elhiszem, hogy szeretnél, valakit magad mellé, de nem csak az adhat megelégedést az életben. Legyél nyitott az új lehetőségekre, én is ezt tettem, persze terápia után, anélkül nem is sikerült volna. Azóta vannak új barátaim, élményeim, párom nekem sincs, de nem is bánom, mert így sokkal több lehetőség áll előttem. Persze ezt nem mindenki gondolja így.
2019. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!