Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy a munkanapo...

Az miért van, hogy a munkanapokat végig tudom normálisan csinálni. Hétvégén meg semmi erőm nincs semmihez, szorongok és panikrohamaim vannak otthon is? Néha felkelni is alig bírok.

Figyelt kérdés
Semmilyen programra nem bírok elmenni, még a lakasból is nehéz kimennem. Hétköznap ha vannak is gondok, azért megy az élet. Fura, hogy pont mikor nyugalom van akkor vagyok rosszul, a stresszehelyzetekben pedig megállom a helyem. Mit csinálhatnék, hogy hétvégeken is alkalmas legyek az életre? (Pszichológust meg pszichiátert ne ajánlgasson senki. Drogokat sem akarok szedni)

2019. ápr. 19. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteket produkáltam, amikor a rideg szüleimmel éltem és sok, megoldatlan problémánk volt. Amint elköltöztem, az új lakásban már nem volt ilyen gond, csak amikor hazalátogattam.
2019. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, így biztos nem ez a gond.
2019. ápr. 19. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elfáradsz a munkában, azért nincs erőd felkelni, másrészt felszínre törnek olyan dolgok és érzések, amikről máskor elterelődik a figyelmed, el vannak nyomva tulajdonképpen.

Amúgy nem fura, én is így vagyok, és több ismerősöm is, hogy hétvégén "kikészülnek". Többnyire az tesz jót ilyenkor, ha erőszakkal ráveszi magát az ember, hogy emberek közt legyen, illetve nálam beválik a házimunka is. Persze ezek csak akkor, ha már megfelelő ideig aludtál, pihentél.

2019. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A házimunka nekem is segít. De emberek közé képtelen vagyok menni annyira szorongok.
2019. ápr. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!