Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi jelenthetne megoldást?

Mi jelenthetne megoldást?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember óta küzdök magammal. Először csak fetrengtem itthon, aztán jött a cigi az alkohol. Ez szeptemberben volt. Kezdtem szépen szétcsúszni, januárban volt a tetőpont. Egy késsel kicsit megigazítgattam a kezem. Voltam háziorvosnál, egy terapeutát ajánlott... Nem mentem el, gondoltam leküzdöm egyedül. Ez február elején volt. Majd jött egy ilyen hullám, hogy mindenre képes vagyok, meghódítom a világot, tök jól voltam egy ideig. Majd március közepére megint lessülyedtem. Iszok, dohányzom és vagdosom magam. Kicsit értelmetlennek, haszontalannak érzem ezt az életet. Be kéne feküdnöm valahova ahol kicsit helyreraknak?

2019. ápr. 19. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Életcél kéne neked.
2019. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igen egyszerű ja. Csak már gyerekként rájöttem sajnos, hogy az életnek nincs értelme.
2019. ápr. 19. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól lesz értelme, ha te adsz neki értelmet. Ez a szép benne, hogy nincs két egyforma.
2019. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!