Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Nárcisztikussal való kapcsolaton hogyan tegyem túl magam?

Csak 4 hónapig voltunk együtt, és már 4 hónapja vége, de még mindig nem tettem túl magam rajta. Abban sem vagyok teljesen biztos hogy a volt barátom az volt-e, ez is megnehezíti a tovább lépést.

ápr. 19. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt hetente megkérdezed aztán kamuzol, hogy csak érdekel a téma. Unalmas. Foglalkozz valami mással, mondjuk úgy. Süt a nap, menj programokra ismerkedj. Egyébként is nem mindegy, hogy nárcisztikus volt e vagy sem? A probléma veled van ha egy 4 hónapos kapcsolaton kattogsz napi szinten. Ennek semmi köze ahhoz nárcisztikus volt e a párod. Jó eséllyel nem is volt az, mert azoktól mindenki örül ha megszabadul, senki nem sír utánuk. Tapasztalat.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 18:41 Privát üzenet
Valószínűleg nagyon megviselt téged ez a kapcsolat. Próbálj meg túllenni rajta, barátokkal lenni, vagy bármit, amit te szeretsz csinálni. Én is úgy gondolom, hogy hetek óta ugyanazon személy (te!) teszi fel ezeket a kérdéseket, szerintem ha egyedül nem sikerül továbblépned, kénytelen leszel szakembert (pszichológus) felkeresni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 20. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nárcisztikussal való párkapcsolat akár rövid ideig is az milyen?
Ha valaki közeli kapcsolatba kerül egy nárcisztikussal, annál kialakul a szégyen?
Hogyan lépjek túl egy nárcisztikussal való kapcsolaton?
Egy nárcisztikussal való kapcsolatban többször is megjelenhet az eldobási fázis?
Miért nem tudok tuljutni egy régi kapcsolaton?
Hogyan tegyem túl magam egy rossz kapcsolaton?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!