Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » CBD olaj vélemény?

Thomas994 kérdése:

CBD olaj vélemény?

Figyelt kérdés
Kb 8 honapja egyik reggel elindultam boltba mikor oda ertem a bolthoz ramtort egy legszomj meg mellkasi nyomas ott tartott egy kicsit de utana volt szinte , hogy minden nap ramtort vegtag zsibadas stb akkor szokasos orvosi vizsgalat ekg stb..elvileg panikrohamom van..azota szedem a kis nyugtatom de nem akarok egesz eletembe nyugtaton elni....aki probalta mar a cbd olajat tudna velemenyt mondani rola?

2019. ápr. 19. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én próbáltam, és rendszeresen használom, ahogy több barátom és családtagom is. Mindig azt szoktam mondani, hogy a CBD-nek annyi hasznos tulajdonsága van, hogy nem lepődnék meg, ha még ablaktisztításra is jó lenne.


Pánikroham, depresszió, PTSD ellen elsőrangú. Nekem is hatott, de volt, akinek a szorongásos neurózisát rakta helyre.

2019. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Honnan szerzed be?rendeled vagy veszed valahol?:))
2019. ápr. 19. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most szeretném kipróbálni. Érdekelne engem is hogy honnan érdemes beszerezni?
2019. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nincs thc tartalma és semmit nem használ sem szorongasra sem ptsdre sem pánikra. Évekig használtam. Biztos egészséges amúgy, de nekem ezekre semmit nem használt. Nem véletlen, mert nem vitamin hiány okozza hanem lelki probléma. Azt kell megoldani. Ezért hatástalanos az antidepresszánsok is.
2019. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadában élek, itt simán be lehet menni a marihuána-ellátóba és venni akár ezt, akár igazi füvet. A CBD otthon is legális, és tudomásom szerint a Mammutban van egy gyógybolt, ahol lehet venni. De ezt olyasvalakitől kérdezd meg, aki még emlékszik, hogy Pesten milyen színűek is a buszok.
2019. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dajk_75 válasza:
51%

Szia!


Én már több mint két éve használok cbd olajat és nekem nagyon sokat segít. Pánikbetegségre is sokan használják, láttam már Magyarországon kifejezetten pánik beteg és szorongással küzdőknek CBD-s tapasztalatcsere eseményt is.

Én a cbdhungary oldaláról veszem. Sokat segítenek, írj nekik nyugodtan.

[link]

2020. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én főképp szorongásra és alvásproblémákra használom, de vizsgaidőszakban is elég jó barátként segített rajtam.

én a cbdaysről veszem, csak ajánlani tudom a srácokat, nagyon segítőkészek! :)


[link]

2021. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katalinn926 válasza:
Igen hatásos a CBD ha ellenőrzött bevizsgált terméket vásárolunk.Nagyon oda kell figyelni,mert attól hogy rá.van írva CBD nem biztos hogy a megfelelő mennyiségű CBD tartalmaz.Mindenképpen 3 fel által ellenőrzött bevizsgált legyen kiszűrve a nehéz fémeket és a toxikus anyagokat.Nálam és családom tagjai ismerősöm már mind használják .Aki viszont nem kúra szerűen használja el se kezdje.Nálam meg 2 év használat után is vannak megdöbbentő tapasztalatok,amit nem is gondoltam volna.
2022. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!